Knaus 450 Sport
Caravan€ 4400
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 4.400 |
| Exportprijs | € 4.400 |
| Afleverkosten | € 500 |
Specificaties
| Model | 450 Sport |
| Modeljaar | 1995 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1995-02-01 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.0 m |
| Breedte | 2.17 m |
| Opbouw lengte | 4.5 m |
| Leeggewicht | 976 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 324 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Douche
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Ladder en Imperiaal
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
EXTRA
- Voortent
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Vast bed
Zitten
- Treinzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Achter badkamer
Omschrijving
Mooie Knaus 450 met vast bed en treinzit
Compleet met voortent
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt incl. Nieuwe banden en 1 jaar garantie € 500,-
Voor meer info bel 0031 (0)40 2538982
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1