Hobby 400 SF excellent met mover
Caravan€ 9950
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 9.950 |
| Exportprijs | € 9.950 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 400 SF excellent met mover |
| Modeljaar | 2007 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2007-01-10 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.9 m |
| Breedte | 2.2 m |
| Opbouw lengte | 4.0 m |
| Leeggewicht | 900 kg |
| Max. gewicht | 1200 kg |
| Laadvermogen | 300 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Luifel
- Dakluik
- Dakdragers
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- accu
- Fietsenrek voorop
- Fietsrek achterop
- Raam in deur
- Voortent
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Vast bed
Zitten
- Treinzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Achter badkamer
Omschrijving
Zeer mooie en complete Hobby 400
- Mooie Dorema multi Nova voortent met fiber frame
- Panorama luifel met allu. Frame
- Titanium mover
- 2 x fietsen drager
- Banden van 2021
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt en 1 jaar garantie € 250,-
Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1