HOBBY excellent 400 Sf Mover, voortent, luifel
Caravan| Vraagprijs | € 12.950 |
| Type / uitvoering | Excellent 400 SF |
| Bouwjaar | 2011 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Breedte | 2.2 m |
| Leeggewicht | 930 kg |
| Max. gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 420 kg |
| Slaapplaatsen | 3 |
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Ladekast
- Omvormer
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Wateraansluiting (vast)
- Dakluik
- acculader
- accu
- Disselafdekking
- Fietsrek achterop
- Voortent
- Watertank (los)
- Zakluifel
- Mover
- Reservewiel
- Dwarsbed
- Vast bed
- Treinzit
- Midden keuken
- Hoek badkamer
Nette en goed onderhouden caravan met Reich halfautomatische mover, voortent, zakluifel, fietsendrager achterop, reservewiel, bedsprei
Banden en laatste beurt 2024
Caravan is gebouwd in 2010 en nieuw verkocht in 2011
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |