Wilk S3 490 EU Mover, voortent
CaravanPrijs op aanvraag
Specificaties
| Type / uitvoering | S3 490 EU |
| Bouwjaar | 2006 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.09 m |
| Breedte | 2.32 m |
| Leeggewicht | 1100 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 400 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Vriesvak
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Stabilisator
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- accu
- Voortent
- Mover
Interieurindeling
Slapen
- Enkele bedden
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
Caravan wordt binnenkort verwacht
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1