Knaus sudwind Silverline 500 FSK Stapelbed, mover, voortent, luifel
Caravan| Vraagprijs | € 22.495 |
| Type / uitvoering | Sudwind silverline 500 FSK |
| Bouwjaar | 2016 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2016-08-17 |
| Lengte | 730.0 m |
| Breedte | 250.0 m |
| Hoogte | 257.0 m |
| Stahoogte | 196.0 m |
| Opbouw lengte | 590.0 m |
| Omloopmaat | 960.0 m |
| Leeggewicht | 1275 kg |
| Max. gewicht | 1700 kg |
| Laadvermogen | 425 kg |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Zitplaatsen | 6 |
| Bed 1 (L x B) | 198 x 137 |
| Bed 2 (L x B) | 200 x 72 |
| Bed 3 (L x B) | 188 x 200 |
- Boiler
- Douche
- Toilet
- Koelkast
- Verwarming
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Ladekast
- Omvormer
- Ringverwarming
- Schuifdeur
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Wateraansluiting (vast)
- Luifel
- Dakluik
- TV beugel
- Televisie
- accu
- Deur prullenbakje
- Disselafdekking
- Hagelbestendig dak
- Lichtmetalen velgen
- Raam in deur
- Tempo 100
- Voortent
- Watertank (vast)
- Zakluifel
- Mover
- Frans bed
- Lengte bed
- Stapelbed
- Rondzit
- Midden keuken
- Hoek badkamer
Mooie caravan met Stapelbed
Caravan is voorzien van een Enduro mover, zakluifel met zijwanden en voorwand en Brand voortent, aluminium velgen, TV doos buiten, Alko bigfoots, deur met raam en prullenbak, douche, vouwwand bij vast bed
Caravan staat in bemiddeling, kan op 2 manieren gekocht worden
- Rechtstreeks vanuit klant zo meenemen zonder garantie €22.495
- Via Schippercaravans in combinatie met een afleverbeurt en 6 maanden garantie €23.950
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |