Burstner 435 Ventana
Caravan€ 5750
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 5.750 |
| Exportprijs | € 5.750 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 435 Ventana |
| Modeljaar | 2000 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2000-04-07 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.35 m |
| Breedte | 2.17 m |
| Opbouw lengte | 4.35 m |
| Leeggewicht | 882 kg |
| Max. gewicht | 1200 kg |
| Laadvermogen | 318 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Luifel
- Dakluik
EXTRA
- Voortent
- Reservewiel
Interieurindeling
Zitten
- Rondzit
- Standaard zit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
Mooie Burstner 435 Ventana met 2 x zit groep waar je 2 x 2 pers. bed van kan maken:
compleet met:
- Voortent en luifel
- Truma boiler
- Banden van 2023
- Heki dakluik
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Voor meer info bel 0031(0)40 2538983
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1