Hylander 420 Design stapelbed
Caravan€ 4250
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 4.250 |
| Exportprijs | € 4.250 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 420 Design met stapelbed |
| Modeljaar | 1997 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1997-09-18 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.08 m |
| Breedte | 2.14 m |
| Opbouw lengte | 4.2 m |
| Leeggewicht | 886 kg |
| Max. gewicht | 1100 kg |
| Laadvermogen | 214 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Omvormer
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Dakluik
EXTRA
- Voortent
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Stapelbed
Zitten
- Standaard zit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
Mooie Hylander 420 met de mogelijkheid om er achter een stapelbed in te maken
compleet met:
- Dorema Madison voortent
- Dorema Pagode luifel
- De banden zijn van 2020
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1