Chateau 430 Cantara VERKOCHT
CaravanPrijs op aanvraag
Specificaties
| Model | 430 Cantara met VERKOCHT |
| Modeljaar | 2002 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2002-11-29 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.33 m |
| Breedte | 2.21 m |
| Opbouw lengte | 4.3 m |
| Leeggewicht | 975 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 325 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Dakluik
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- accu
- Fietsrek achterop
- Voortent
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Zitten
- Rondzit
- Treinzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Achter badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Super mooie Chateau 430 en komt van 1e eigenaar, complete historie zit erbij.
- Unico voortent ( zie foto)
- Go2 mover met nieuwe accu
- Banden van 2021
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1