Wilk 500 Stern VERKOCHT
CaravanPrijs op aanvraag
Specificaties
| Model | 500 Stern VERKOCHT |
| Modeljaar | 1997 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1997-05-13 |
| Kleur | N.v.t. |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 5.0 m |
| Leeggewicht | 1050 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 250 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Dakluik
EXTRA
- Voortent
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Dwarsbed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Mooie Wilk 500 met dwars vast bed en rondzit
compleet met voortent
De banden zijn van 2023
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1