Knaus 500 QDK VERKOCHT
CaravanPrijs op aanvraag
Specificaties
| Model | 500 QDK VERKOCHT |
| Modeljaar | 2016 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2016-07-29 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.24 m |
| Breedte | 2.32 m |
| Leeggewicht | 1130 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 170 kg |
| Slaapplaatsen | 6 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Douche
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Dakluik
MULTIMEDIA
- TV beugel
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- accu
- Hagelbestendig dak
- Voortent
- Watertank (vast)
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Dwarsbed
- Stapelbed
Zitten
- Middenzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Mooie Knaus 500 met dwars stapel bed achterin
Voorin dwars vast bed en nog een midden zit
compleet met:
- Dorema Rimini voortent
- Reich mover
- Banden van week 51-2023
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1