Hobby 720 UML Prestige VERKOCHT
Caravan€ 1
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 1 |
| Exportprijs | € 1 |
Specificaties
| Model | 720 UML Prestige VERKOCHT |
| Modeljaar | 2013 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2013-02-25 |
| Breedte | 2.5 m |
| Opbouw lengte | 7.2 m |
| Max. gewicht | 2000 kg |
| Slaapplaatsen | 5 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Dakluik
VEILIGHEID
- Disselslot
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- accu
- Disselafdekking
- Raam in deur
- Voortent
- Watertank (vast)
- Mover
Interieurindeling
Slapen
- Enkele bedden
Zitten
- Middenzit
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Super mooie en super ruime Hobby 720
compleet met:
- Inaca voortent
- Dubbele Reich 2.8 pro vol automaat mover
- Banden zijn van 2022
- Grote hoge koelkast
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1