KIP greyline 50TDB
Caravan€ 7995
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 7.995 |
Specificaties
| Model | Greyline 50TDB |
| Bouwjaar | 2000 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | zilver |
| Lengte | 6.93 m |
| Breedte | 2.28 m |
| Hoogte | 2.55 m |
| Stahoogte | 1.95 m |
| Opbouw lengte | 6.93 m |
| Omloopmaat | 9.25 m |
| Leeggewicht | 1190 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 310 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Zitplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 2,03x 1,40 |
| Bed 2 (L x B) | 2,10 x 145 x 1,35 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Verwarming
- Vloerverwarming
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
- Vriesvak
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Dakluik
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- accu
- Afzuigkap
- Fietsenrek voorop
- Lichtmetalen velgen
- Watertank (los)
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Lengte bed
- Vast bed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Hoek badkamer
Omschrijving
Net binnen
Kip greyline 50 TDB met Reich volautomatische mover, Thule fietsendrager voor elektrische fietsen, voortent, losse luifel, vloerverwarming, reservewiel, afzuigkap en aluminium velgen
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1