Wilk 450 HTD Safari VERKOCHT
CaravanPrijs op aanvraag
Specificaties
| Model | 450 HTD Safari VERKOCHT |
| Modeljaar | 2002 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2002-03-26 |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 4.5 m |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Fietsenrek
- Dakluik
Interieurindeling
Slapen
- Frans bed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Achter badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Wilk 450 caravan met Fransbed en rondzit
compleet met:
- Truma boiler
- Thetford toilet
- Banden zijn van 2023
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1