EIFELLAND 520 FDK Holiday
Caravan€ 10250
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 10.250 |
| Exportprijs | € 10.250 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 520 FDK Holiday |
| Modeljaar | 2010 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2010-07-15 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.02 m |
| Breedte | 2.29 m |
| Opbouw lengte | 5.2 m |
| Leeggewicht | 980 kg |
| Max. gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 370 kg |
| Slaapplaatsen | 5 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Dakluik
EXTRA
- Lichtmetalen velgen
- Tempo 100
Interieurindeling
Slapen
- Stapelbed
Zitten
- Rondzit
- Treinzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
Zeer mooie EIFELLAND caravan met stapel bed.
5 Slaap plaatsen in het totaal
Caravan heeft op het moment helaas geen voortent een nieuwe Dorema voortent kunnen we leveren voor de meerprijs van € 1200,-
Voor meer info bel 0031 (0)40 2538982
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt incl. nieuwe banden en 1 jaar garantie € 500,-
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1