KIP 37 EKV kompakt hefdak
Caravan€ 4250
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 4.250 |
Specificaties
| Model | 37 EKV |
| Type / uitvoering | EKV |
| Bouwjaar | 1990 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1990-05-17 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.56 m |
| Breedte | 1.82 m |
| Hoogte | 196.0 m |
| Stahoogte | 203.0 m |
| Opbouw lengte | 370.0 m |
| Leeggewicht | 520 kg |
| Max. gewicht | 850 kg |
| Laadvermogen | 330 kg |
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bed 1 (L x B) | 200 x 170 |
Accessoires
INTERIEUR
- Koelkast
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Hefdak
- Schokbrekers
- Service luiken
- Luifel
EXTRA
- Fietsenrek voorop
- Watertank (los)
Interieurindeling
Slapen
- Lengte bed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Eindkeuken
Badkamer
- Achter badkamer
Omschrijving
Compacte en lichte Kip Kompact met hefdak, ideaal voor reizen met een kleinere auto.
Voorzien van comfortabele slaapplaats voor 2 personen, praktische keuken en verrassend veel stahoogte dankzij het hefdak.
Betrouwbare kwaliteit, wendbaar & perfect voor weekendjes weg of langere vakanties.
Deze caravan is voorzien van Voortent & luifel.
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1